Czasopismo studenckie „Volltreffer” (numer 30)

Zachęcamy do lektury najnowszego wydania czasopisma studenckiego „Volltreffer”.

Spotkanie autorskie z Alexandrem Peerem

Zapraszamy na spotkanie autorskie z austriackim pisarzem Alexandrem Peerem – 08.05.2019 (środa) o godzinie 11.00 w Bibliotece UKW (ul. Szymanowskiego 3, Sala Pamięci Bydgoszczan, I piętro).

Czasopismo studenckie „Volltreffer” (numer 29)

Zachęcamy do lektury najnowszego wydania czasopisma studenckiego „Volltreffer”.

Warsztaty dla studentów germanistyki

Dnia 7 stycznia 2019 roku o godzinie 12.15 w sali 206 odbędą się warsztaty dla studentów poświęcone realizacji projektu tłumaczeniowego.

Konferencja studencko-doktorancka „Themenräume”

W dniach 25–26 kwietnia 2019 r. Katedra Germanistyki Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy organizuje konferencję dla studentów i doktorantów „Themenräume. 3. germanistische Tagung in Polen”.

Spotkanie autorskie z Anną Weidenholzer

Zapraszamy na spotkanie autorskie z austriacką pisarką Anną Weidenholzer – 21.11.2018 (środa) o godzinie 10.30 w Bibliotece UKW (Szymanowskiego 3, Sala Pamięci Bydgoszczan, I piętro).